Dongguan Enuo mold Co., Ltd je dceřinou společností hongkongské skupiny BHD Group, design a výroba plastových forem je jejich hlavní činností. Dále se také zabývají CNC obráběním kovových dílů, výzkumem a vývojem prototypových výrobků, inspekčním přípravkem / měřidlem výzkumu a vývoje, formováním, stříkáním a montáží plastových výrobků.

Which picture will you choose from the end of this artical
Tvořivost 5 komentářů Říjen-27-2020

Který obrázek si na konci tohoto uměleckého díla vyberete

Páni, lidi! nová doba přepravy formy !! Ha, podívejte se, jak šťastná je naše marketingová dívka!

Před zveřejněním tohoto obrázku se v mém srdci potýkalo dilema. Přítel, který vlastní velké množství spojení „linkedIn“, mi dával laskavě poradit: Hej, Harry! není dobré pozvat dívku, aby stála s plísněmi, zejména s velkým usměvavým obličejem! No tak, výroba forem by měla být velmi vážným případem, dobře? Mohl by být mnohem vhodnější ten technický člověk, který by měl vyměnit třmen nebo papír na kreslení?

Which picture will you choose from the end of this artical d

Na tu chvíli, jak zdůraznil, je mi líto ztížit náš tým, protože to, co jsem udělal, se ukázalo jako frivolní dojem na milé čtenáře. Zdá se, že jediným cílem mého zveřejnění je přitahování očí publika! Proto jsem tentokrát měl v úmyslu udělat to, co navrhl, být formální jako „skutečný“ výrobce forem! Poté jsem vzal první snímek s pomocí kolegů vážně. stejně jako níže uvedený obrázek, pouze forma a výrobky zobrazené před mým objektivem, formální a čisté, všechny mají pravdu. ale cítím něco ztraceného ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Když jsem dokončil fotografování a plánuji se vrátit. Naše dívka po 90. letech řekla: mohu mít fotku s touto formou? Samozřejmě jsem řekl! Pak začala s formou dělat všechny druhy „profesionálních“ póz, stejně jako dělat vlastní selfie, a ostatní pracovníci v dílně se smáli, aby se kamera za kamerou zavřela a najednou se atmosféra dílny stala příjemnou a harmonickou. Členové našeho týmu jsou se svým výkonem spokojeni a na jejich usmívajících tvářích se projevoval pocit úspěchu…

Dobře, výroba nástrojů by měla být vážným a přesným případem, ale práce se šťastnou náladou může být pro naše pracovníky také důležitá. Jak víte, když je doba projektu omezená, naši pracovníci často pracují přesčas, dokonce i přes noc, aby dodrželi dodací lhůtu a dodrželi slib našim zákazníkům. Během procesu jsou unavení a napjatí, pokud je to možné, abychom prokázali náš respekt a uznání jejich práci a produktu, proč ne? Když svítí svým „mistrovským dílem“, neměli bychom je nechat slyšet náš potlesk? Nástroje jsou chladné, ale teplo týmu!

Dnes si stěžuje mnoho majitelů nástrojařské společnosti: Je stále obtížnější přijímat pracovníky, ať už jde o designéry, inženýry nebo obsluhu strojů. zvláště pro skupinu „po 90. letech“, jak si myslí, není v průmyslu výroby forem příliš velká zábava. Nová generace má svoji definici práce, štěstí se stává stále důležitějším faktorem pro budování a posilování týmu.

Takže milý čtenáři, myslíte si, že byste měli do naší každodenní práce dát nějakou šťastnou scénu, uvolnit tým, když proces není napjatý, je v pořádku nebo ne? prosím ukažte svůj postoj výběrem obrázku pod dvěma.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Čas zveřejnění: 27. října 2020
- Další příspěvek